Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM
Uluslararası Performans Sanatları Festivali

Dünyanın birçok şehrinde senede bir kez gerçekleştirilen fringe festivali 18-22 Eylül 2019 tarihlerinde ilk kez Istanbul’a geliyor. Istanbul Fringe Festival sahne sanatları disiplinlerinde alternatif işler üreten yerli ve yabancı sanatçıları Istanbul’un muhtelif sahne ve mekânlarında seyirciyle buluşturuyor. 5 gün sürecek bu festivalde dans, tiyatro ve performans gibi ana etkinliklerin yanı sıra atölyeler, sanatçı buluşmaları ve partiler de düzenlenecek.

International Performing Arts Festival

The Fringe Festival, held once a year in many cities of the world, is coming to Istanbul for the first time on September 18-22, 2019. Istanbul Fringe Festival brings together local and international artists producing contemporary works in the performing arts disciplines in several venues of Istanbul. In this 5-day festival, there will be workshops, artist meetings and parties as well as main events such as dance, theater and performances.

Istanbul Fringe Bilet Fiyatları

Tam: 60 TL / Kombine (3 oyun) - 150TL

Öğrenci: 40 TL / Kombine (3 oyun) - 100TL

FESTİVAL PROGRAMI

ISTANBUL FRINGE KOMBİNE BİLETLERİ

ISTANBUL FRINGE BİLETLERİ
ISTANBUL FRINGE ATÖLYELERİ