Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM

Michael Chekhov Oyunculuk Atölyesi Başlıyor!

17/12/2015 0

İletişimsiz sanatsal yaratının mümkün olmadığını savunan "Uluslararası Michael Chekhov Eğitimi", Kumbaracı50’de oyuncu adaylarını bekliyor.

Karakter yaratmaya yönelik çalışmaları ile dünya çapında tanınan ve 20. yüzyılın en büyük oyuncularından biri olarak görülen Chekhov, tiyatro tarihine kült eğitim teknikleri bıraktı. Hamburg’taki Michael Chekhov Acting Studio'nun deneyimli eğitmen kadrosu da, 30 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında kendi seçeceği öğrencilerine deneyimlerini aktaracak.

Konsantrasyondan birlikte harekete kadar birçok oyunculuk tekniği üzerine eğitim alma fırsatı bulacağınız atölyenin ön kayıt dönemi başladı. İster erken kayıt ile uygun fiyatlarda 20 Aralık 2015 tarihine kadar, isterseniz de zamanında kayıt ile 10 Ocak 2016’da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru şartlarına ve daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Bu eşsiz oyunculuk atölyesindeki rolünüzü mutlaka alın!

Seyirci Yorumları

    İlk yorumu yapan siz olun.