Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM
activity_type:1

Metin Yazarları Menajerlik & Telif Hakları Ajansı

Seyirci ve sahneler arasında bağ kurmak, tiyatronun sektörleşmesine katkı sağlamak için 25.10.2015 tarihinde kurulan tiyatrolar.com.tr, yeni projesini hayata geçiriyor. Tabi ki bugüne kadar bize destek olan siz değerli yazarların iş birliğinde.

Türkiye Tiyatrosu’na katkı sağlayan oyun yazarları için profesyonel menajerlik ve telif ajansı hizmeti vermeye başladık. Hayata geçmeyi bekleyen veya daha önceden sahnelenmiş olan, eksi veya yeni tüm oyun metinlerinizin telif haklarını korumak, sizi en iyi şekilde temsil ederek oyunlarınızı daha çok sahne ve seyirciye ulaştırmak istiyoruz.

Oyun metinlerine ulaşmak isteyen kullanıcılarımız, amatör ve profesyonel kurumlar için de alternatif bir platform olarak bu alanda da yeni iş modelimiz ile farklı çözümler getirmeyi hedefliyoruz. Eriştiğimiz sanatseverler, sisteme kayıtlı onbinlerce kullanıcımız ve en önemlisi kapsamlı veri tabanımız ile yurtiçinden yurtdışına geniş bir ağ kurarak yazdıklarınızı daha fazla insana ulaştıracağımıza inanıyoruz..

Metinlerinizi yeni bir mecraya taşımak ve yeni bir deneyim yaşamayı tercih ederseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Taglar: Tiyatro Oyun Metinleri, Oyun Metinleri, Oyun Metni, Tiyatro Metinleri, Telif Hakları Ajansı, Metin Yazarları Menajerlik, Yazar, Menajer