Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM
stdClass Object
(
  [id] => 78
  [cat_id] => 3
  [activity_type] => 1
  [name] => Klan Oyun Metni
  [slug] => klan
  [amount] => 15
  [amount_title] => Fiyat
  [sub_options] => 
  [sub_require] => 
  [service_fee] => 0
  [stock] => 995
  [content] => 

Dijital alemin karanlık perileri... “Klan” oyunu iki tane sosyal medya fenomeninin bu yeni dünyanın dilini konuşurken ve o dünyada bir hayat kurarken nasıl savrulduklarını gözler önüne seriyor. Dijital paravandan öne yansıyanların şenlikli görüntüsü, arka tarafa gizlenmiş yalnızlıkların ve korkuların garip kontrastı bu oyunda karşımıza çıkıyor. Kadın, Memo diye bir adamla yaşamaktadır, onunla olan her anını, her duygusunu takipçileriyle paylaşmaktadır.
Ne tuhaftır ki bahsi çok geçen Memo bir türlü görünmez seyircilere. Erkek ise her gün farklı şekilde kendini yaralayarak, hüzünlü şiirler ve yazılar okuyarak diri tutmaya çalışmaktadır takipçilerini. Sosyal medyada var olmak, ne olursa olsun ilgi görmek kısa zamanda hayatlarının vazgeçilmez bir unsuru olmuştur. Kahramanlarımız günün birinde, bir şekilde bir araya gelirler, garip bir tesadüftür bu. Belki de bir tesadüf değil, dijital dünyanın bir kurgusudur onları birleştiren. 

[file_extension] => .jpg [video] => [tags] => [duration] => 80 [num_of_people] => 2 [write_date] => 2019-10-28 [new] => 1 [via] => [sale_status] => 1 [priority] => [pages] => 44 [created_by] => 5 [created_at] => 2020-02-12 15:57:37 [updated_by] => 5 [updated_at] => 2020-09-14 03:09:11 [status] => 1 [img_url] => https://tiyatrolar.com.tr/files/product/k/klan/image/klan-530x390.jpg [category] => Komedi [purchased] => [author] => Array ( [0] => stdClass Object ( [author_img_url] => https://tiyatrolar.com.tr//uploads/images/yazarlar/ahmet-sami-ozbudak.jpg [slug] => ahmet-sami-ozbudak [name] => Ahmet Sami Özbudak [title] => Yazar ) ) [plays] => Array ( [0] => stdClass Object ( [name] => Klan [slug] => klan [tg_name] => Tebdil-i Mekan Prodüksiyon Tiyatrosu [tg_slug] => tebdilimekantiyatrosu [img_url] => https://tiyatrolar.com.tr/files/activity/k/klan/image/klan-250x359.jpg [start_date_] => 2019-10-28 ) ) )