Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM
stdClass Object
(
  [id] => 74
  [cat_id] => 2
  [activity_type] => 1
  [name] => Ay Ecesi
  [slug] => ay-ecesi
  [amount] => 15
  [amount_title] => 
  [sub_options] => 
  [sub_require] => 
  [service_fee] => 0
  [stock] => 999
  [content] => 

Ya Ferhad Şirin’ i değil de, aslında Mehmene Banu’ yu sevmişse? Ya esas kavuşamayan aşıklar Ferhad ile Mehmene Banu’ ysa? Ay Ecesi, ünlü Ferhad ile Şirin efsanesini kötü anılmaya ve gölgede kalmaya mahkum abla Mehmene Banu’ nun ağzından anlatıyor. Mehmene Banu veliaht olarak çok sert bir eğitim görmüş, daha çocuk yaşta tahta çıkmış ve iyi bir hükümdar olmak için çabalamıştır. Çok daha kaygısız yetişmiş kardeşi Şirin’ le aynı adama, Ferhad’ a aşık olurlar fakat Şirin’ in Ferhad’ a verecek bol bol vakti, aşkı, neşesi varken, Mehmene Banu’ nun Ferhad’ a hiçbir şey vermeye hakkı yoktur, üstelik Ferhad’ ın Şirin’ i sevdiği söylentisi çoktan yayılmıştır. Bu çıkmaz içinde Mehmene Banu hem kendini hem ülkesini yıkıma sürüklemeye başlar. 

[file_extension] => .jpg [video] => [tags] => [duration] => 120 [num_of_people] => 21 [write_date] => 2012-10-16 [new] => 0 [via] => [sale_status] => 1 [priority] => [pages] => 78 [created_by] => 5 [created_at] => 2020-01-18 13:24:15 [updated_by] => 10 [updated_at] => 2020-01-29 08:38:51 [status] => 1 [img_url] => https://tiyatrolar.com.tr/files/product/a/ay-ecesi/image/ay-ecesi-530x390.jpg [category] => [purchased] => [author] => Array ( [0] => stdClass Object ( [author_img_url] => https://tiyatrolar.com.tr//uploads/images/yazarlar/burcak-collu.jpg [slug] => burcak-collu [name] => Burçak Çöllü [title] => Yazar ) ) )