Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM
stdClass Object
(
  [id] => 63
  [cat_id] => 6
  [activity_type] => 1
  [name] => Ali'nin Rüyası Oyun Metni
  [slug] => alinin-ruyasi
  [amount] => 10
  [amount_title] => Fiyat
  [sub_options] => 
  [sub_require] => 
  [service_fee] => 0
  [stock] => 993
  [content] => 

Oyunumuz, Behrengi'nin Küçük Kara Balık hikayesini babaannesinden gece uykuya dalmadan dinleyen ve çocuk hayatında kendini Küçük Kara Balık'la özdeşleştiren çocuk Ali'nin rüyalarını anlatmaktadır. Dinlediği bu hikaye onun dünyayı anlamasına yardım etti.
Küçük Kara Balık... Özgürlüğüne düşkün, maceracı ve meraklı... Ali de öyleydi. Tıpkı Küçük Kara Balık gibi hissediyordu kendini. O yüzden bu hikaye en sevdiği hikaye oldu. Çok sorgulayan, sahip olduğuyla asla yetinmeyen keşifçi Ali, Küçük Kara Balık hikayesinden, önce rüyalarına; sonra da gerçek hayata köprüler kurdu. Bir hikaye Ali'nin özgürlüğü anlamaya giden yolunu henüz daha minicik bir çocukken aydınlattı. Bu hikaye, Ali'nin rüyasında karıncalarını; Koca Kulak ve Uzun Burun arkadaşlarıyla birlikte süpürgeden kurtarma hikayesidir.
Müzikli, danslı ve eğlenceli Ali'nin Rüyası çocuk oyunu, kendine güvenen, dünyayı ve hayvanları seven küçük bir çocuğun büyük hikayesidir...

[file_extension] => .jpg [video] => [tags] => [duration] => 45 [num_of_people] => 5 [write_date] => 2020-01-18 [new] => 1 [via] => [sale_status] => 1 [priority] => [pages] => 28 [address_is_active] => 0 [created_by] => 5 [created_at] => 2020-01-13 15:23:36 [updated_by] => 18 [updated_at] => 2021-02-22 16:37:55 [status] => 1 [img_url] => https://tiyatrolar.com.tr/files/product/a/alinin-ruyasi/image/alinin-ruyasi-530x390.jpg [category] => Çocuk & Genç [purchased] => [author] => Array ( [0] => stdClass Object ( [author_img_url] => https://tiyatrolar.com.tr//uploads/images/yazarlar/balca-yucesoy.jpg [slug] => balca-yucesoy [name] => Balca Yücesoy [title] => Yazar ) ) [plays] => Array ( [0] => stdClass Object ( [name] => Ali'nin Rüyası [slug] => alinin-ruyasi [tg_name] => Tiyatro Bal Porsuğu [tg_slug] => tiyatrobalporsugu [img_url] => https://tiyatrolar.com.tr/files/activity/a/alinin-ruyasi/image/alinin-ruyasi-250x359.jpg [start_date_] => 2020-01-18 ) ) )