Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM

14. Altın Örümcek Finalisti: tiyatrolar.com.tr

05/04/2016 0

25 Ekim 2015’te başladığımız yayın hayatında, bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen Altın Örümcek Ödülleri finalisti olduk.

Sahne sanatları alanında öncelikle seyircinin, sonrasında sahne sanatları emekçilerinin, ekiplerinin, kişi ve kurumların  istek ve ihtiyaçlarına yanıt vermek, hızlı çözümler üretmek, seyircilerin etkinlik araştırırken geçirdiği süreyi kaliteli hale getirmek ve hızlandırmak, sanatçıların ise dijital portalı olarak bu aramalarda detaylı bilgilerine ulaşılması ve kapsamlı hizmet anlayışımızla seyirci-sanatçı-etkinlik arasında köprü olmak  adına yola çıktık. Tüm bu hizmetleri sağlarken kolay kullanıma önem vererek, hızlı ve anlaşılır bir altyapı ve tasarım olmasına özen gösterdik.

Bu çabamız ile 14. Altın Örümcek  Web Ödülleri Etkinlik & Kültür Sanat Kategorisinde finaldeyiz. Jüri tarafından belirlenen finalistlerin yanı sıra, 24 Nisan’a kadar devam edecek olan halk oylamasıyla kullanıcılar da kendi seçtikleri web sayfası için oy verebilirler.

Başarıya uzanan yoldaki bu adım için siz kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Seyirci Yorumları

    İlk yorumu yapan siz olun.