Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM

HAROLAB Hareket ve Oyun Laboratuvarı

  • Tuhafier
  • 13 Ekim 2018 - 19 MAYIS 2019 / 28 hafta

Atölye Hakkında

Bu çalışma, uluslararası eğitim ve deneyime sahip, Jacques Lecoq ve Lassaad okullarından mezun eğitmen kadrosunun hareket ve oyun üzerine hazırladığı 28 haftalık bir programdan oluşmaktadır. Jacques Lecoq pedagojisi esas alınarak, uluslararası eğitmen ve sanatçıların da katılımıyla dinamik bir laboratuvar yaratmak planlanmıştır.

Eğitimin amacı; katılımcıyı bedensel ve duygusal farkındalığını keşfettiği bir yolculuğa çıkarmak ve bu yolculukta olası teatral yaratım dillerini araştırmaktır.

Birinci dönemde bedensel hazırlık, nötr maske, eylem dinamikleri, maskelenmiş oyun, larva masklar, elementler, hayvandan insana yolculuk, maddelerin dinamiği, renkler, sesler ve sözlerin dinamiği araştırılır.

İkinci dönemde ise öğrenciler, Melodram, Commedia dell’Arte, Tragedya, Bufon ve Clown gibi farklı tiyatro stilleri üzerine çalışmalar yürütür.

Eğitmen kadrosu ve daha detaylı bilgi için; harolab.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Peşin ödeme yerine taksitli ödeme için buraya tıklayın.

Tarih Aralığı

13.10.2018 - 19 MAYIS 2019
Tuhafier / İstanbul

AÇIKLAMALAR
Dersler Cumartesi ve Pazar günleri 10.30 ve 15.30 arasında yapılacaktır.

Eğitim dönemi 4 ayrı modülden oluşan bir bütündür. Programa dahil olmak için ilk modülden son modüle kadar katılım zorunludur.

1. DÖNEM
1. Modül
13 Ekim Cumartesi - 25 Kasım Pazar
2. Modül
8 Aralık Cumartesi - 20 Ocak Pazar

2. DÖNEM
3. Modül
2 Şubat Cumartesi - 24 Mart Pazar

4. Modül
6 Nisan Cumartesi - 19 Mayıs Pazar
3.750,00 TL (Tek Çekim)