Deneyiminizi arttırmak için sitemizde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.TAMAM

İlan Detayları

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Deneme Dersiniz Bizden! Konservatuar’a Hazırlık Konservatuara giriş sınavına yönelik, öğrencilerimizle belirlenen parçalar üzerinde yoğunlaşmaya dair çalıştığımız atölyemizdir. Derslerimiz; 10 haftalık program süresinde, haftanın 1 günü, 3 saat olmak üzere verilmektedir. (Talep edilmesi durumunda kişiye özel ek ders konulucaktır.)

Birebir Eğitim Erkenden gelişmeye ve Eylül ‘de birincil eğitim programımız için yapılacak seçmelere hazırlanmak isteyen adaylara verilen özel derslerimizdir. (Normalde oyunculara verilen koçluk programımızdır. Bu hali yaz dönemi için düzenlenmiştir.)

Sosyal Tiyatro “Sosyal Tiyatro” diye adlandırdığımız atölyemiz; tiyatronun kattığı birçok artıyı; hayatınıza, insan ilişkilerinize veya yaptığınız mesleklere entegre ederek, alanlarınızda daha aktif, daha yetkin ve daha sosyal olmanızı sağlamayı hedefleyen hobi olarak alacağınız, eğitimimizi barındırır. (*Kişiye ve mesleğe özel çalışmalar yapılacaktır. Kontenjan sınırlıdır.)

Çocuklar için Yaratıcı Drama Günümüz dünyasında, çocuklarımızı pasifleştiren birçok etkene karşı, onların daha sosyal ve etkin bireyler olmaları adına yaratıcılıklarının gelişmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden, onlarla oyunlar oynayacağımız, öyküler, masallar okuyacağımız, hayaller kuracağımız ve sahnede öğrenmek için eğleneceğimiz bir atölye düzenledik. İngilizce Drama, Çocuklar için Shakespeare, Masal, öykü, fıkra okuma seansları, Resim, heykel, hareket seansları, Doğaçlama Çalışmaları... (ve daha birçok aktivite)

10 Haftalık yaz programı; Haftanın 1 günü 2 saat (Başlangıç Tarihi: 8 Temmuz) Kontenjan sınırlıdır. Tiyatro Teras’ta sahnelenecek oyunların oyuncuları gelişmekte olan öğrencilerimizden seçilecektir!

Benzer İlanlar