İlan Detayları

Seçmeler, 20-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecektir. 20-21 Mayıs tarihlerinde Teknik Personel seçmeleri, 22-27 Mayıs tarihleri arasında da oyuncu seçmeleri yapılacaktır.

Oyuncu Adaylar İçin Genel Nitelikler:

- Üniversitelerin oyunculuk bölümlerinden mezun olmak ya da yüksek lisansını oyunculuk üzerine tamamlamış olmak.

- Mezun olma durumundaki oyunculuk lisans ve yüksek lisans son sınıf öğrencileri, okullarından alacakları, durumlarını gösterir bir belge ile başvuruda bulunabilirler. (Sınavda başarılı olanlar, 31 Haziran 2017 tarihine kadar mezuniyet belgelerini getirmemeleri halinde sınavları geçersiz sayılacaktır)

- En son çalıştıkları kurumdan referans olan kişinin adı ve iletişim bilgisi özgeçmişte belirtmelidir.

- Adayın yaşadığı şehir özgeçmişte belirtilmelidir.

- Erkek adayların askerliğini yapmış veya 1 yıl tecil ettirmiş olmaları ve belgeleriyle başvurmaları gerekmektedir. (Belgelemeyenler sınava alınmayacaktır)

Teknik Personel İçin Genel Nitelikler: 

Sahne Makinistleri (Marangoz, Demirci), Terzi, Sahne Sesçisi, Sahne Işıkçısı, Aksesuarcı kategorilerinde personel alımı yapılacaktır. Mesleki yeterlilik ile ilgili detaylı bilgiler şartnamede belirtilmiştir. Tüm detaylar sınav şartnamesinde belirtilmiştir.

Adaylar, sınav şartnamesine http://www.nilufer.bel.tr/nilufertiyatro adresinden ulaşabilirler.

Başvurular http://insankaynaklari.nilufer.bel.tr/giris.php adresinden online olarak yapılacaktır. Son başvuru tarihi 18 Mayıs 2017 (saat 17.00)’dir.

Benzer İlanlar